Philips ametlik hoolduskeskus

Philips ametlik hoolduskeskus

Teostame nii garantiilist kui ka tasulist remonti ja hooldust enamikele Philips seadmetele. Pikaaegne kogemus ja vastav volitus Philipsilt annab meile kindluse lubada enda klientidele kiiret ning kvaliteetset telerite, audio-video seadmete, kodumasinate ning muu väikeelektroonika remonti.

Televiisorite toimetamiseks remonti soovitame kasutada meie kullerit, sest suuri telereid on ebamugav transportida ja ka täiendavate vigastuste oht on suur, eriti kui teil pole originaalpakend säilinud. Garantiikorras parandusele kuuluvate seadmete transport on kliendi jaoks tasuta. Tehke palun kodukutse meie veebilehel, me võtame teiega ühendust ja lepime kokku visiidi aja.

Väikeste kodumasinate remont on teostatav vaid töökojas. Tooge oma seade meile remonti ja me teostame töö kiiresti ja kvaliteetselt. Kui vajate abi remonti vajava seadme toomisel töökotta, siis saate tellida ka meie kulleri.

Parandame ja hooldame ka Philipsi kohvimasinaid. Saame taas töökorda nii teie Philips Saeco espressomasinad kui ka Senseo padjakohvimasinad. Garantiiperioodil remonti toodud eraisikutele ostetud espressomasinatele on võimalik remondi ajaks meie töökojast saada ka asendusmasin.

Remonti toodud seadme remontimisel saate meilt remonditööde vastuvõtu akti, kus on teile personaalne salasõna, et saaksite remonditöö edenemist jälgida veebi kaudu.

Lisaks saab meie kaudu tellida ja osta erinevatele Philipsi seadmetele ka originaalvaruosasid (elektroonilised komponendid, teleripuldid, pardliterad, kohvimasinate puhastustabletid ja -vedelikud, tolmukotid ja -filtrid tolmuimejatele jms). Kirjutage meile e-kiri oma sooviga või registreerige tellimus kodulehel ning me reageerime kiiresti. Tasuda saab kohapeal kaardiga ja sularahas. Kui soovite tasuda ülekandega, saadame teile e-postiga arve, mille saate pangas tasuda.

Tallinna kontoris teostame:
  • Philips televiisorite remont

  • Philips audio-video tehnika remont

  • Philips köögiseadmete remont

  • Philips triikraudade ja aurusüsteemide remont

  • Philips lauatelefonide remont

  • Philips tolmuimejate remont

  • Philips pardlite, epilaatorite ja muude kehahooldustoodete remont

  • Philips Saeco kohvimasinate remont

  • Philips tarvikute müük

Tulika 17, Tallinn, Eesti 10613
Infotelefon: +372 6337007
Varuosad: varuosad@servicenet.ee
E-mail: servicenet@servicenet.ee
Avatud: E-R:9.00 – 18.00

Tartu kontoris teostame:
  • Philips tarvikute müük

Võru tn. 3, Tartu, Eesti 50111
Infotelefon: +372 734 4777
Varuosad: varuosad@servicenet.ee
E-mail: servicenet@servicenet.ee
Avatud: E-R:9.00 – 17.00

Soovin varuosa
Soovin remonti