Kojukutsed ja transport

Kojukutsed ja transport

Kojukutsete vormistamise juhend ja hinnakiri
Lihtsaim võimalus, kuidas käituda vigase seadmega, on tuua see meie remondikeskusesse ja registreerida remonti. Juhul kui ei soovita ise meile seadet tuua või pole see mingil põhjusel võimalik, on võimalik kasutada meie kullerteenust. Kui seade on transportimiseks liiga suur või raske, või ei ole seda võimalik tervikuna üldse transportida, on võimalik tellida kohaletuleku remonditeenus, kus meie remonditehnik vaatab seadme üle ja teostab võimalusel remondi kliendi asukohas(välja arvatud televiisorid ja väikesed kodumasinad).
  Väike ülevaate tasulise remondi toimumise käigust:
1. Kõigepealt tuleb seade remonti registreerida:
a. tuues probleemse seadme meie remondikeskusesse Tallinnas, Türi tn. 5 tööpäeviti 9.00 – 18.00, Tartus Võru tn. 3, tööpäeviti 9.00 - 17.00
b. helistades telefonil 633 7007 või saates e-kirja aadressile servicenet@servicenet.ee kui soovite tehniku kohaletuleku teenust. Tartu kontaktid: telefon 734 4777, tartu@servicenet.ee
2. Töö registreerimisel tuleb esitada alljärgnevad andmed:
a. ees- ja perakonnanimi, kontakttelefon, e-posti aadress või firma nimi koos kontaktisiku, telefoninumbri ja e-posti aadressiga
b. probleemse seadme mudel, tootekood ja seerianumber
c. probleemi kirjeldus ja samuti eritingimused (kas andmete säilitamine või mõni muu lisateenus on vajalik)
3. Peale seadme remonti registreerimist väljastatakse Vastuvõtu akt. Juhime tähelepanu sellele, et töö vastuvõtmise hetkel ei ole diagnostikat veel teostatud ja seega ei ole võimalik ennustada remondi maksumust.
4. Diagnostikat alustatakse tööde saabumise järjekorra alusel. Vajadusel võetakse kliendiga täiendavalt kontakti kui on vaja probleemi põhjuseid täpsustada. Peale diagnostika lõpetamist saadetakse kliendile remondi hinnapakkumine mis sisaldab teenuste ja vajalike varuosade hindu. Sõltuvalt kliendist ja varuosade hinnast võidakse küsida käsiraha vähemalt 50% remondi maksumusest. Enne käsiraha laekumist varuosa ei tellita ja remonti ei alustata
5. Peale käsiraha laekumist tellitakse vajalikud varuosad ja nende saabumisel teostatakse remont.
6. Remondi lõpetamisel kontrollitakse seadme funktsionaalsust ja kinnitatakse remondi õnnestumine.
7. Kui remont on lõpetatud, teavitatakse klienti sellest e-kirja või telefoni teel.
Mõned olulised märkused:
► Remondikeskus ei garanteeri seadmes asuvate andmete säilimist remondi käigus. Kliendi soovil on võimalik pakkuda tasulist andmete säilitamist vastavalt kehtivale hinnakirjale, kui neid andmeid on võimalik seadmest välja lugeda.
► Kui klient ei nõustu tasulise remondiga, tuleb tasuda käsitlustasu seadme käsitlemise ja diagnostika eest vastavalt kehtivale hinnakirjale.
► Seadme kättesaamiseks peale remonti tuleb esitada remodi registreerimisel saadud Vastuvõtu akt. Selle puudumisel isikut tõendav dokument, juriidilisel isikul lisaks volitusi tõendav dokument.
► Seade tuleb teeninduskeskusest ära viia hiljemalt 3 kuu jooksul peale seda kui remondi lõpetamisest on kliendile teada antud e-kirja või telefoni teel.
 

Kullerteenused
Juhul kui ei ole võimalik seadet endal remonti toimetada, saab kasutada meie kullerteenust. Tallinnas korraldame transpordi ise, väljaspool Tallinna kasutame transpordifirma DPD teenuseid.

DPD transpordi kasutamiseks tuleb seade korralikult pakendada, et välistada võimalikud kahjustused toote transpordi käigus. Kõige parem on kasutada toote originaalpakendit, aga kui seda pole käepärast, siis muud pakendit, kusjuures tuleks kindustada pehmete ja fikseerivate materjalidega (näieks mullikile, poroloon, vahtplast) et seade oleks pakendi igast servast vähemalt 5 cm kaugusel. Samuti tuleks kindlustada, et seade pakendis ei loksuks ega liiguks.

Kullerteenus maksab 16 EUR üks suund, transpordi hind väljaspool Tallinna sõltub konkreetsest asukohast ja paki mõõtmetest/kaalust. Hind täpsustatakse igal juhtumil eraldi e-kirja vahendusel.

Kulleri kasutamise soovist saab teada anda e-kirja teel aadressile servicenet@servicenet.ee või telefoni teel 633 7007.

Kulleri tellimisel tuleb esitada alljärgnevad andmed:

1. Eesnimi, perekonnanimi, täielik aadress (ka postikood), kontakttelefon, e-post aadress või firma korral firma rekvisiidid koos kontaktisiku nime, telefoni ja e-posti aadressiga.

2. Vigase seadme tootekood või mudeli kirjeldus koos seerianumbriga
3. Probleemi kirjeldus koos lisainfoga (näiteks kas andmete säilitamine või muu lisateenus on vajalik)