Varuosade tellimine

Varuosade tellimine

 

Soovin varuosa

Me pakume meie firma poolt teenindatavatele kaubamärkidele varuosi, samuti tarvikuid ja lisasid, mille tootmine on lõpetatud ja mida seetõttu mujal poodides enam ei müüda. Samuti on võimalik hankida tootja originaaltarvikuid – hoolduskomplekte, kulumaterjale.
Lisaks pakume ESET NOD32 viirusetõrje tarkvara.

Tootjapoolsed lisateenused
Samuti on võimalik meie kaudu osta tootjapoolseid teenuspõhiseid lisatooteid mis võimaldavad:
► pikendada või uuendada seadme tootjagarantii aega mis võimaldab kokku hoida hilisemate võimalike garantiiväliste teenuste kulu
► tõsta seadmele kehtivat tootjapoolset teenustaset, mis võimaldab saada oluliselt kiiremat teenust ja vähendada seadme rikkega kaasnevat tööseisakut.
► laiendada teenuse kättesaadavust ja ulatust, mis võimaldab usaldada kogu seadme remont ja hooldus professionaalide kätte.
Hetkel pakume originaal teenustooteid alljärgnevatelt tootjatelt:
► Hewlett-Packard CarePack tooted;
► Fujitsu SupportPack tooted;
► Acer Advantage tooted;
► Lenovo Care and Protection tooted.

Ostusoovi korral tuleks saate e-kiri aadressile varuosad@servicenet.ee. Kirjas tuleks esitada järgmised andmed:
1. seadme mudel, tootekood ja seerianumber, millele varuosa või teenust soovitakse osta.
2. varuosa kirjeldus või teenustoote kirjeldus või muu informatsioon vajaliku toote kohta.
Kui me ei suuda tuvastada sobivat varuosa või toodet, võetakse kliendiga täiendava informatsiooni osas ja kui vajalik osa on leitud ja tellitav, saadetakse kliendile hinnapakkumine.
Kui pakkumine on sobiv, tuleb tellimuse vormistamiseks esitada eesnimi, perekonnanimi, telefon, firmakliendil ka firma rekvisiidid. Sõltuvalt toote tüübist ja saadavusest, samuti olenevalt kliendile kehtivatest maksetingimustest võidakse nõud käsiraha vähemalt 50% ulatuses tellimuse hinnast. Täpsem info esitatakse tellimuse vastuvõtmisel. Tellitud toote saabumisel meie lattu antakse sellest kliendile teada e-kirja või telefoni teel. Olenevalt kokkuleppest kliendiga saab tellitud toote kätte meie remondikeskusest või saadetakse see kliendile kullerfirma vahendusel.