Arvutite parandus

Arvutite parandus

Pikaaegne kogemus elektroonika remonditöökoja ja suurimate tootjate garantiiesindajana on meid pannud silmitsi väga erinevate seadmete ja nendel esineda võivate probleemidega. Sellest lähtuvalt oleme seisukohal, et rikke esinemine arvutil ei põhjenda tingimata selle välja vahetamist uue vastu: probleemid saavad lahenduse, seadme eluiga saab pikendatud ning arvutite parandus osutub valdaval osal juhtumitest kõige mõistlikumaks sammuks – seda nii majanduslikust aspektist vaadatuna kui ka enda ökoloogilist jalajälge arvesse võttes.

Arvutite parandus ja hooldus

Arvutite parandus võib aset leida nii väljakutsel kliendi juures kui ka meie esinduses. Remonditöö saab klient meie veebikeskkonnas ka ette registreerida, mispuhul ei jää üle teha muud kui leppida kokku visiidiaeg või probleemne seade ise või kulleriga esindusse toimetada. Alati on ka võimalus arvuti lihtsalt meie klienditeenindusse tuua, kus asjaga kursis olevad inimesed registreerivad töö koha peal kiiresti sisse. Ühtlasi väljastatakse kliendile vastuvõtuleht, millel on kirjas kliendi individuaalne kasutajanimi ja parool, mis võimaldab töö kulgemist mugavalt veebikeskkonnas jälgida.

Lisaks remonditöödele pakume ka erinevaid hooldusteenuseid – tolmupuhastus, termopasta vahetamine, operatsioonisüsteemi uuesti installeerimine, mälulaiendus, SSD paigaldamine jms.

Varuosade ja lisatarvikute tellimine

Pakume võimalust tellida ka arvutite originaalvaruosasid ning lisatarvikuid. Hinnapäringu saab edastada nii meie veebikeskkonnas kui ka telefoni või e-kirja teel. Hinnapakkumine varuosale tehakse seadme mudelikoodi alusel ning saabunud osa kättesaamine leiab aset, vastavalt kliendi soovile, kas meie esinduses või kulleriga. Vajadusel paigaldavad meie tehnikud saabunud varuosa remonditööna ka kliendi seadmesse.

Soovin varuosa
Soovin remonti

 

Tallinna kontor:

Tulika 17, Tallinn, Eesti 10613
Infotelefon: +372 6337007
Varuosad: varuosad@servicenet.ee
E-mail: servicenet@servicenet.ee
Avatud: E-R:9.00 – 18.00

Tartu kontor:

Võru tn. 3, Tartu, Eesti 50111
Infotelefon: +372 734 4777
Varuosad: varuosad@servicenet.ee
E-mail: tartu@servicenet.ee
Avatud: E-R:9.00 – 17.00